Kolmekihiline pneumohall koosneb kolmest kihist ning on eriti vastupidav!

  • Sisemembraan – Toodetud kõrgkvaliteetsest tugevdatud polüethüleenist. Materjal on väga hea valgust läbilaskvusega, mis vähendab oluliselt kunstvalgustuse tarvet päevasel ajal. Erisuseks on vaid tennise hallides kasutatav läbipaistmatu värviriba, mis on vajalik tennisepalli paremaks nägemiseks.
  • Soojustus – Soojustus koosneb mõne sentimeetri paksusest õhumullidega spetsiaalmaterjalist. Materjali ülesanne on minimiseerida soojakadu külmal perioodil ning kuumal aastaajal vähendada soojuse kiirgumist halli.  Soojustus paigaldatakse sise- ning välismembraani vahele.
  • Välismembraan – Välismembraani ülesanne on kaitsta sisemembraani ning soojustust mustuse, vihma, lume, jää ning UV kiirguse eest. Tänu sellele tagatakse hallile piisav ja püsiv valgustläbilaskvus ning kauakestev esteetiline välimus.

Tootja kirjeldus

Materjali vastupidavus Väga hea
Paigaldus Teostame paigalduse
Soojuspidavus Sobilik põhjamaade kliimasse
Tuule vastupidavus Väga hea

Tutvu kolmekihilise halli videoga siit

Oleme Air Dome Polu Slovakkia ametlikud edasimüüjad Baltikumis. Meie müüdavad pneumohallid on suurepärase kvaliteediga ning nende hoolduskulud on madalad. Oleme veendunud, et kui annate meie hallile võimaluse end tõestada, siis te olete väga rahul, et seda tegite!

Tutvuge lühivideoga halli kohta siin.

Peamised kasutusvaldkonnad

Jalgpalli väljak

Tennisehall

Ladu