Tootevalik

Pneumohall on hea valik, sest selle hooldus on soodne, küttekulud talveperioodil madalad ning hall paigaldatakse kiirelt, kuni 3 kuu jooksul.

Soovid rohkem infot või hinnapakkumist?

Projektijuht

Telefon:+372 677 8836
kaino.tylle@airdome.ee

Peamised kasutusvaldkonnad

Jalgpalli väljak

Tennisehall

Ladu

Pneumahall on innovatiivne

Pneumahall püsib püsti tänu siserõhu kindlale kontrollile. Meie kompressorid on ehitatud nii, et 30% sees olevast õhust töödeldakse, puhastatakse ning saadetakse taasringlusesse. Tänu sellele on ka madalam talveperioodi küttekulu.

Terasest nöörisüsteemid

Spetsiaalselt arendatud terasnööride võrgustik hoiab pneumahalli tugevalt koos ning ei lase sellel liikuda. Tänu lahendusele on hall kaitstud erinevate ilmastikutingimuste eest.

3x paremad kompressorid

Meie kompressorite eluiga on testitud konkurentide tootevalikuga ning need on kuni 3x pikema elueaga. Lisaks on ka voolutarvimine kordades väiksem

Air Dome tutvustus

Antud firma on meie pikaajaline koostööpartner meie pakutavate toodete tootmisel kui ka paigaldusel. Nende peamine valdkond ongi hallide tootmine. Aastatega on toodetud sadu halle, mis kõik leiavad kasutust peamiselt spordihallidena. Oleme Poly Slovakia ametlikud edasimüüjad kogu baltikumis. Kui teil on soov saada kvaliteetne pneumohall, siis kirjutage otse meile ning leiame koos parima lahenduse!